در این پست تلاش داریم تا شما را بیشتر با اهمیت و دلایل ارائه خدمات   آب بندی نمای ساختمان آشنا سازیم چون از سوی مراکز ارائه دهندۀ خدمات ساختمانی به عموم ارائه داده می شود. عوامل متعددی باعث نفوذ آب باران و گرد و غبار بیش از اندازه به داخل ساختمان می گردد و به همین دلیل اکثر افراد در پی عایق کاری و به نحوی آب بندی نمای ساختمان با متریال مناسب هستند. ترک‌هایی که بر روی نما ایجاد می شود، می تواند عاملی برای نم دادن دیوارهای داخلی ساختمان گردد و به نحوی باعث شوره زدند و همچنین هدر رفتن انرژی برودتی در داخل ساختمان می شود. گروه کار در ارتفاع نماروز با امکانات و تجهیزات ایمنی که در اختیار دارند، قادر به ارائه خدمات تخصصی آب بندی نمای ساختمان و نماشویی به روش‌های مختلف هستند.

آب بندی نمای ساختمان با ابزارآلات مخصوص

با ما تا انتهای پست همراه باشید تا بیشتر با انواع چسب و شیوه های آب بندی نمای ساختمان آشنا شوید. از رایج‌ترین شیوه های اجرای آب بندی نمای ساختمان می توان به استفاده از طناب، داربست، بالابر، کلایمر و ... اشاره نمود. بنابراین اپراتور پس از بررسی طراحی نمای ساختمان و محل اجرای عایق کاری نمای ساختمان، بهترین روش را برمی‌گزیند. بدیهی است که شیوۀ اجرای کار بر روی مدت زمان، کیفیت و هزینۀ آن تأثیرگذار خواهد بود.

بر اساس تنوع متریالی که در نمای ساختمان مورد استفاده قرار گرفته می شوند، بایستی از مواد مناسب برای عایق کاری نما استفاده نمود. به عنوان مثال جهت آب بندی نمای ساختمان کامپوزیت و شیشه می توان از چسب‌های آکریلیک، پلی اورتان و همچنین سیلیکون استفاده نمود. در حالت کلی، کاربرد چسب پلی یورتان می تواند بهترین گزینه محسوب گردد چون از دوام و ماندگاری بالایی برخوردار است. جهت کسب اطلاعات بیشتر نسبت به چگونگی ارائه خدمات و هزینۀ   خدمات نماشویی و آب بندی نمای ساختمان می توانید با گروه ساختمانی نماروز تماس حاصل فرمائید.

آب بندی نمای ساختمان برای حفظ و نگهداری برخی از بناها ضرورت دارد. همانطور که از عنوانش مشخص است، اجرای آب بندی نمای ساختمان به منظور مرتفع نمودن ترک‌های بوجود آمده در نما صورت می پذیرد. تا کنون در پیرامون خود، نماهای ساختمان شوره زده ملاحظه نموده اید که اطراف آنها نم داده می باشد. این نوع ساختمان ها نیاز به رسیدگی دارد و بایستی در اولین فرصت نسبت به آب بندی نمای ساختمان با طناب، داربست و سایر تجهیزات کار در ارتفاع اقدام نمود. گروه کار در ارتفاع نماروز با آشنایی نسبت به اجرای کارهای ساختمانی در ارتفاع بالا، قادر به انجام اب بندی نمای ساختمان با رعایت نکات ایمنی هستند.

بهترین روش اجرای آب بندی نمای ساختمان

بر اساس تنوع مصالح ساختمانی بکار رفته در نما همچون کامپوزیت، شیشه، سنگ، آجرنما و ... بایستی از متریال مناسب برای درزگیری و آب بندی نمای ساختمان استفاده نمود. به عنوان مثال جهت آب بندی نمای غیر صیقلی بکارگیری مواد رزینی، مواد نانو، عایق دوجزئی، مایع پلیمری و ... می تواند بهترین گزینه محسوب گردد. این در حالی است که جهت آب بندی نمای ساختمان شیشه و کامپوزیت استفاده از چسب پلی یورتان می تواند گزینۀ مناسبی به شمار رود چون دارای مقاومت بالا در برابر شرایط محیطی می باشد.

متناسب با متراژ کار، جنس متریال و روش اجرای کار هزینه آب بندی نمای ساختمان مشخص می گردد. این چنین جهت محاسبۀ قیمت اجرای عایق کاری نما می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید. گروه ساختمانی نماروز با ارسال کارشناس در محل، می توانند پس بررسی وضعیت نما و مقدار کار مورد نیاز، به صورت تقریبی هزینه و به نحوی شیوۀ انجام آب بندی نمای ساختمان را برای شما تشریح می کنند. بدین ترتیب قادر به راهنمایی شما عزیزان و در نهایت اجرای اصولی نماشویی و آب بندی نما با طناب و بدون داربست با کمترین دستمزد می باشند.

گروه نماروز

آدرس : تهران خیابان بهار جنوبی برج بهار واحد 453

شماره تماس : 33542683-021 و 6141648-0912

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 225
نمایش همه
علاقه مندی ها ()