رنگ آمیزی نمای ساختمان نیاز به استفاده از تجهیزات کاربردی جهت کار در ارتفاع، تجهیزات ایمنی و متریال و ابزارآلات رنگ آمیزی است. همانطور که می دانید نمای ساختمان قسمت مهم ساختمان محسوب می شود و افرادی که در حوزۀ ساخت و ساز فعالیت دارند، همواره در تلاش هستند که تغییرات قابل توجه و چشمگیری در نمای خارجی ساختمان بوجود آورند. خدمات  رنگ آمیزی نمای ساختمان از جملۀ این خدمات محسوب می شود.

گروه نماروز به عنوان یکی از مجموعه های فعال و با سابقه در حوزۀ انجام خدمات ساختمانی در تهران فعالیت خود را راه اندازی نموده است و هم اکنون با تأمین تجهیزات کار در ارتفاع و همچنین استخدام کادر پرسنل مجرب و توانمند، قادر به ارائه هر گونه خدمات رنگ آمیزی نمای ساختمان با طناب و دیگر تجهیزات کار در ارتفاع با رعایت نکات ایمنی می باشد.

رنگ آمیزی نمای ساختمان با طناب

نوع ابزارآلاتی که جهت رنگ آمیزی نمای ساختمان مورد استفاده قرار گرفته می شوند، عبارتند از داربست، کلایمر، طناب و آسانسور بالابر است. مجموعه هایی که در حوزۀ ارائه خدمات ساختمانی فعالیت می کنند، متناسب با نوع مصالح ساختمانی نما، مناسب ترین تجهیزات کار در ارتفاع را انتخاب نموده و با به همراه داشتن ابزارآلات مخصوص و ابزارآلات ایمنی قادر به انجام رنگ آمیزی نمای ساختمان در مدت زمان کوتاه می باشند.

رنگ آمیزی نمای شیروانی، رنگ آمیزی نمای سنگ و ترمیم رنگ آمیزی نمای ساختمان از جمله خدمات نقاشی ساختمان محسوب می شوند. جهت دریافت خدمات نقاشی ساختمان با طناب می توانید از تخصص گروه ساختمانی نماروز استفاده نمائید. عموماً نوع رنگی که جهت اجرای رنگ آمیزی نمای ساختمان با مصالح غیر صیقلی مورد استفاده قرار گرفته می شوند، دارای استحکام بالا، قابل شستشو و غیر قابل اشتعال می باشند.

جهت سفارش رنگ آمیزی نمای ساختمان و دریافت خدمات رفع نم نمای ساختمان می توانید با گروه نماروز تماس حاصل فرمائید.

 

 گروه نماروز 

آدرس : تهران خیابان بهار جنوبی برج بهار واحد 453

شماره تماس : 33542683-021 و 6141648-0912

 

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 629
نمایش همه
علاقه مندی ها ()