روند ساخت و ساز  پروژه های عمرانی و ساختمانی را ماشین آلاتی تسریع میکنند  که امروزه در انواع مختلفی تولید و مورد استفاده قرار میگیرند. یکی از این ماشین آلات که جزو ماشین های قدیمی نیز میباشد لودر است که میتواند حجم زیادی از خاک و نخاله را به راحتی جا بجا کند. لودرها در برندهای مختلفی بفروش میرسند که برخی از آنها تولید داخل و برخی دیگر تولید دیگر کشور ها هستند. لودرهای داخلی و خارجی هر یک به لوازم یدکی مناسب خود برای فعالیت نیاز دارند و باید بصورت دوره ای تهیه و استفاده شوند. لوازم یدکی لودر معمولا باید بصورت دوره ای تعویض شود و شاید لودرهای خارجی به دلیل کیفیت بالا کمتر به تعویض قطعه نیاز داشته باشند اما در هر صورت باید لوازم یدکی لودر به صورت دوره ای برای آنها خریداری و مورد استفاده قرار گیرند. لوازم یدکی لودر که از دیگر کشورها وارد میشوند معمولا از لحاظ قیمت با قطعاتی که در داخل تولید میشوند متفاوت هستند و باید هزینه بیشتری برای خرید آنها بپردازید. البته بیشتر لوازم یدکی هایی که امروزه مورد استفاده قرار میگیرند از نوع وارداتی هستند و تنها لودرهای تولید داخل از لوازم یدکی های داخلی برخوردار هستند.برای خرید از  فروشگاه لوازم یدکی لودر به سایت مراجعه نمایید.

لوازم یدکی لودر اورجینال را از فروشگاه سرویس قطعه بخواهید

برخی از فروشگاه های عرضه لوازم یدکی لودر بنا به ادعای خود قطعاتی اورجینال را بفروشد میرسانند که البته بسیاری از این فروشگاه بر خلاف ادعای خود تنها قطعاتی تقلبی را میفروشند که همین موضوع نا رضایتی هایی را برای مشتری از خرید قطعه ایجاد میکند. برای خرید قطعات لودر چینی به سایت مراجعه نمایید. 

فروش لوازم یدکی لودر در فروشگاه های زیادی انجام میشود اما شما باید فروشگاهی را انتخاب کنید که از اعتبار بالایی برخوردار باشد و بتواند قطعه اورجینال را به شما معرفی و بفروش برساند. خرید انواع لوازم یدکی اورجینال از فروشگاه سرویس قطعه این مزیت را برای شما ایجاد خواهد کرد تا بتوانید قطعه اورجینال را خریداری نمایید.

تلفن تماس: 02155781833 - 02155716800

تلفن همراه: 09121050499  فکس: 02155728400

ایمیل: saeed.davaran@yahoo.com 

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

آگهی های مشابه

انواع لوازم یدکی بیل مکانیکی اورجینال
انواع لوازم یدکی بیل مکانیکی اورجینال
شنبه 7 تير 1399 در ساعت 13 : 15 دقیقه
تماس بگیرید
لوازم یدکی غلطک اورجینال و مزایای آن
لوازم یدکی غلطک اورجینال و مزایای آن
شنبه 7 تير 1399 در ساعت 12 : 59 دقیقه
تماس بگیرید
بهترین لوازم یدکی گریدر
بهترین لوازم یدکی گریدر
شنبه 7 تير 1399 در ساعت 12 : 25 دقیقه
تماس بگیرید
لوازم یدکی لودر اورجینال
لوازم یدکی لودر اورجینال
شنبه 7 تير 1399 در ساعت 11 : 53 دقیقه
تماس بگیرید
انواع لوازم یدکی لودر
انواع لوازم یدکی لودر
شنبه 7 تير 1399 در ساعت 11 : 36 دقیقه
تماس بگیرید
[ مجموع 5 آگهی ]

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
شنبه 7 تير 1399 در ساعت 11 : 53 دقیقه
تعداد بازدید : 366
نمایش همه
علاقه مندی ها ()